Budget
€€
A propos de ce restaurant
Stef's Park a été repris par Stefaan Jacobs, qui est également notre chef à la brasserie. Avec sa compagne et fille Larissa Jacobs, ils feront tout pour satisfaire les clients. Outre notre propre magasin dans lequel nous vendions du pain, des gâteaux au café, des sandwiches, etc., nous avions également des machines à pain avec du pain frais que tout le monde appréciait. Depuis l'enfance, le rêve de Stefaan était de devenir boucher et de vendre de la viande de qualité sur le marché. Il exerce ce métier de manière indépendante depuis l'âge de 20 ans, mais il est présent sur le marché depuis l'âge de 12 ans. En plus de son diplôme de boulanger et de boucher, Stefaan est également titulaire d'un diplôme de cuisinier pour lequel il a travaillé dur. Il est fier de ce qu'il a déjà accompli et de ce qu'il accomplira encore. En tout cas, nous sommes très confiants !
Note moyenne des avis
8.4 Basé sur 41 avis
Service
Qualité du repas
Cadre
41 personnes ont donné leur avis sur ce restaurant
En partageant vos expériences, vous guidez les autres visiteurs dans leur choix
Sophia V.
Avis du: 22/04/2025
Sophia V. recommande ce restaurant pour: Groupes, Rapport qualité/prix

Goede ontvangst . Zeer goede uitleg over de...

Goede ontvangst . Zeer goede uitleg over de vleessoorten.

Louis
Avis du: 14/04/2025
Louis recommande ce restaurant pour: Groupes, Rapport qualité/prix

Verzorgde ontvangst met attente medewerkers...

Verzorgde ontvangst met attente medewerkers en een chef die oog en oor heeft voor zijn bezoekers. Goede prijs/kwaliteit verhouding.

Chelsea
Avis du: 07/04/2025
Chelsea recommande ce restaurant pour: Groupes, Gastronomie

Gewoonweg top! Ze zijn super vriendelijk en...

Gewoonweg top! Ze zijn super vriendelijk en je krijgt zeker en vast genoeg te eten! Buiten wat je besteld brengen ze nog wat dingen om te proeven en alles is perfect gemaakt!

Steven
Avis du: 23/03/2025
Steven recommande ce restaurant pour: Couples, Cadre trendy

lekker eten vlotte bediening....

lekker eten vlotte bediening.

guy
Avis du: 02/03/2025

De bediening was bijzonder zwak, goed bedoeld...

De bediening was bijzonder zwak, goed bedoeld maar niet professioneel. Het eten zelf was uitstekend

Elly
Avis du: 26/02/2025
Elly recommande ce restaurant pour: Couples, Rapport qualité/prix

Het eten was SUPER lekker. Wij namen een filet...

Het eten was SUPER lekker. Wij namen een filet pure met verse handgesneden frietjes en een frisse sla. De kok serveerde ons vlees in de pan aan tafel. Het werd dan aan tafel ook geflambeerd. Je ziet dat de 'vleesjes' een passie zijn van de chef want hij kan er honderduit over praten. Wij komen alleszins terug! Misschien nog wel een tip naar de uitbater: ik zou de verlichting in de zaak wat aanpassen want met de spots heb je de indruk dat je soms volledig in de schijnwerpers zat. Ook het toilet kan wel een opfrisbeurt gebruiken.

Wendy
Avis du: 23/02/2025
Wendy recommande ce restaurant pour: Groupes, Rapport qualité/prix

We hebben heel lekker gegeten, Het vlees was...

We hebben heel lekker gegeten, Het vlees was heel mals en de vis en de hamburger waren heel lekker Zeker voor herhaling vatbaar

Fabrice
Avis du: 05/02/2025
Fabrice recommande ce restaurant pour: Couples, Rapport qualité/prix

De eigenaars doen uiterste hun best en met...

De eigenaars doen uiterste hun best en met hart en ziel, ook al moet er nog gesleuteld worden aan de bediening en hun zaal ervaring

Marc
Avis du: 05/02/2025
Marc recommande ce restaurant pour: Couples, Rapport qualité/prix

top vleesbereidingen..............................

top vleesbereidingen..................................................................................

Jan
Avis du: 03/02/2025
Jan recommande ce restaurant pour: Couples, Cadre trendy

Stef de kok geeft uitgebreid uitleg en mooi...

Stef de kok geeft uitgebreid uitleg en mooi om te zien hoe hij zijn vlees uitbundig behandeld met liefde ook het personeel is vriendelijk top

Tous les avis de ce restaurant