Budget
Note moyenne des avis
8.2 Basé sur 38 avis
Service
Qualité du repas
Cadre
38 personnes ont donné leur avis sur ce restaurant
En partageant vos expériences, vous guidez les autres visiteurs dans leur choix
Ramona
Avis du: 10/04/2025
Ramona recommande ce restaurant pour: Groupes, Cadre trendy, Gastronomie, Rapport qualité/prix

De gerechten zijn er heel lekker en de service...

De gerechten zijn er heel lekker en de service is goed.

Nancy
Avis du: 10/04/2025
Nancy recommande ce restaurant pour: Couples, Rapport qualité/prix

zeer lekker gegeten vlotte en vriendelijke...

zeer lekker gegeten vlotte en vriendelijke bediening

Annemieke
Avis du: 08/04/2025
Annemieke recommande ce restaurant pour: Groupes, Cadre trendy, Rapport qualité/prix

Zeer lekker eten. Vriendelijke bediening. Dran...

Zeer lekker eten. Vriendelijke bediening. Drankje van het huis omdat we lang moesten wachten. Misschien iets te veel lawaai, alle tafels waren bezet. Wij zijn hier al meerdere keren komen eten en we komen zeker terug. Annemieke

Marc
Avis du: 08/04/2025
Marc recommande ce restaurant pour: Groupes, Cadre trendy

Gezellige drukte, goede service en eten....

Gezellige drukte, goede service en eten.

Keith
Avis du: 06/04/2025
Keith recommande ce restaurant pour: Groupes

Waar moet ik beginnen? Wij zijn al een goede...

Waar moet ik beginnen? Wij zijn al een goede tien jaren sporadische klant, het was al enige tijd geleden dat we er nog eens een warme maaltijd genuttigd hadden (broodjes zijn OK). Ongeveer alles op de (zeer uitgebreide) kaart komt uit de diepvries. Het begon met de gevriesdroogde calamares, de inhoud was papperig, droog en deed me eerder denken aan verstorven sillicone. De garnaalkroketten waren hooguit van een supermarkt huismerk, allicht Aldi. De grootste mop waren de twee Zurich burgers. "Hoe wenst u de cuisson?": vroeg de manager. Als je weet dat het vlees vermoedelijk ook uit de diepvries kwam en volledig doorbakken was, is dit gewoon een cynische vraag en een belediging voor de intelligentie van de klant. Dat men anno 2025 nog steeds (ontdooide) en taai getoaste sesambroodjes (allicht ook uit de Aldi) erbij serveert zegt alles over de benadering van eten vanuit deze zaak. Dit was veruit het slechtste eten dat ik in een half decennium had geconsumeerd. Kritiek werd weggezet en klanten worden er actief bedrogen. Onze opmerkingen ter plaatste werden weggewuifd: kers op de taart was de extra portie frieten die niet werden besteld, maar achteraf aangerekend werd, zonder pardon ("Sorry, de baas zegt dat u ervan gegeten had). Ik ben er vrij zeker van dat dit een illegale handelspraktijk is. Het extra potje ketchup van 0,50 euro (voor 3 ml in een plastic container waar ik één contactlens in kan bewaren) dat mij achteraf werd aangerekend laat ik dan maar voor lief, want ja, dat stond vermeld op de kaart. Een zuur vertrek weet zat al in de eerste lettergreep van de zaak (die de naam restaurant niet meer waardig is) vervat. Wij komen alvast nooit meer terug.

Carla H.
Avis du: 31/03/2025

Heerlijk gegeten en vriendelijke...

Heerlijk gegeten en vriendelijke

Kato
Avis du: 30/03/2025
Kato recommande ce restaurant pour: Groupes, Rapport qualité/prix

We waren een grote groep! Lekker gegeten, snell...

We waren een grote groep! Lekker gegeten, snelle bediening en aangename ongedwongen sfeer! Zeer fijne plaats!

Avis du: 17/03/2025
recommande ce restaurant pour: Groupes, Rapport qualité/prix

Lekkere loempia's en zalmkroketten bij een...

Lekkere loempia's en zalmkroketten bij een vriendelijke bediening.

Stijn
Avis du: 04/03/2025
Stijn recommande ce restaurant pour: Groupes, Cadre trendy

Dank U wel Merci voor de goede zorgen...

Dank U wel Merci voor de goede zorgen

Sam
Avis du: 26/02/2025
Sam recommande ce restaurant pour: Groupes

Een gezellige avond met lekker eten. Maak zeker...

Een gezellige avond met lekker eten. Maak zeker onze complimenten over aan de vriendelijke dienster. Ondanks de drukte bleef ze super vriendelijk.

Tous les avis de ce restaurant